20 lat – czas na świętowanie

600
views

21 czerwca 1999 roku, czyli 20 lat temu, ukazał się mój pierwszy artykuł. Pomimo, iż miałem za sobą już pierwszą poważną pracę, kończyłem studia, to właśnie to wydarzenie – pierwszą oficjalną publikację – uważam za początek swojej działalności zawodowej w obszarze finansów.

Przez 20 lat wydarzyło się bardzo dużo w moim życiu zawodowym. Pracowałem jako dyrektor finansowy, zdobyłem uprawnienia biegłego rewidenta, zasiadałem nomen omen w 20 radach nadzorczych, by wymienić tylko te najważniejsze. Spotkałem wiele wspaniałych osób. Obecnie z uwagi na RODO raczej nie wypada wymieniać nazwisk, ale imiona nie są zakazane! Dziękuję zatem: Adam, Agnieszka, Aleksandra, Andrzej, Artur, Bartosz, Bogusława, Ewa, Iwona, Józef, Katarzyna, Krzysztof, Magdalena, Marcin, Marek, Michał, Monika, Patryk, Piotr, Rafał, Tadeusz, Tomasz, Wiesław, Wojciech, Zdzisława, Zbyszek.

Dziękuję szczególnie wszystkim, którzy wspierali i nadal wspierają mnie w projekcie „Konferencja Rada Nadzorcza” i wyróżnieniu „Człowiek Corporate Governance„. Niestrudzenie od ponad 10 lat promuję profesjonalizm w radach nadzorczych i nadal będę to robił. Dlatego dziękuję za każde wsparcie!

A za 20 lat będę już na emeryturze 🙂