Wiosenne spotkania Klubu Członków Rad Nadzorczych – podsumowanie

457
views

COVID-19 spowodował ogromne zamieszanie w wielu obszarach naszej działalności biznesowej. Nie inaczej było (i niestety jest) w zakresie funcjonowania rad nadzorczych. Realizując ideę wsparcia członków rad nadzorczych już 24 marca 2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie on line – na którym dyskutowaliśmy jak w praktyce przeprowadzić posiedzenie rady nadzorczej on-line?

Kolejne spotkania odbyły się 7 kwietnia 2020 r., 28 kwietnia 2020 r., 13 maja 2020 r., 26 maja 2020 r. oraz 9 czerwca 2020 r. A to oznacza 6 wiosennych spotkań on line Klubu Członków Rad Nadzorczych!

Gośćmi spotkań byli: Wiesław Łatała, Tomasz Prusek, Paweł Rataj, Łukasz Martyniec, Michalina Patucha, Magdalena Błaszczyk. Podziękowania również dla Bartosza Radziszewskiego – za wsparcie IT. Dziękuję!!!

Tematyka spotkań:
Jak w praktyce przeprowadzić posiedzenie rady nadzorczej on-line? + prezentacja
Najnowsze zmiany w KSH + prezentacja
Ład korporacyjny w konteście COVID-19 – jak zmieni się gospodarka, jak mogą zmienić się zachowania włascicielskie, jak postawy rad nadzorczych i zarządów
Rada nadzorcza w firmie rodzinnej – rada nadzorcza jako amortyzator w procesie sukcesji + prezentacja
Rada nadzorcza on-line
Psychologia grupy, czyli jaką grupą jest rada nadzorcza + prezentacja

Co dalej?

Wracamy jesienią! Jeżeli jesteś członkiem rady nadzorczej i chcesz na bieżąco uczestniczyć w spotkaniach Klubu Członków Rad Nadzorczych – zadzwoń do mnie (kontakt).

A codziennie warto odwiedzać stronę http://nadzorkorporacyjny.pl/

Do zobaczenia. Piotr Rybicki