Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych – 9 września 2020 r. – on-line

350
views

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 9 września 2020 r. (środa) o godz. 15.00 w formie spotkania on-line.

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/86996403510 (hasło dla zgłoszonych uczestników zostało wysłane smsem)

Temat spotkania: Wszystko co członek rady nadzorczej musi wiedzieć o… IT 

Ekspert: Bartosz Radziszewski

Bartosz Radziszewski jest partnerem zarządzającym platformy współpracy Business Dialog, współzarządza działalnością Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, jest  autorem programu edukacyjno-doradczego Digital Finance Excellence www.dfe.org.pl oraz programu Cyfrowy Fiskus www.cyfrowyfiskus.pl , przewodniczy jury Digital Finance Award, a także wykłada na Akademii GPW Growth wwwgpwgrowth.pl .

Ma 20-letnie doświadczenie zarządzania w polskich spółkach i międzynarodowych korporacjach jako CEO lub CFO, również w spółkach giełdowych. Tworzył i zarządzał centrami usług wspólnych. Inwestuje w startupy, jako mentor wspiera je we wzroście i rozwoju.

Specjalizuje się w finansach przedsiębiorstw, rachunkowości zarządczej oraz organizacji, optymalizacji i automatyzacji (w tym robotyzacji) procesów biznesowych. Jest autorem wielu artykułów i opracowań oraz szkoleń i warsztatów.

Zajmuje się optymalizacją i automatyzacją procesów biznesowych, które są kluczowe z punktu widzenia generowania wartości dodanej tj. w celu usprawnienia działania i zwiększenia efektywności firmy, czyli poprawą tego co sprawia, że firma aktywniej działa i zarabia więcej.

Zapraszam do udziału wszystkich członków rad nadzorczych!

Warunki udziału:

  • do udziału uprawnieni się wszyscy obecni i byli członkowie rad nadzorczych,
  • udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami,
  • warunkiem udziału jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie http://nadzorkorporacyjny.pl/kontakt/
  • link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/86996403510 (hasło dostępne telefonicznie),
  • niezbędne jest posiadanie komputera/laptopa lub telefonu z mikrofonem, kamerką i słuchawkami (wygodniejszy komputer/laptop).

Spotkanie potrwa ok 1,5 h.