Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych – 7 października 2020 r. – on-line

267
views

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 7 październik 2020 r. (środa) o godz. 15.00 w formie spotkania on-line.

Temat spotkania: O co warto dbać w relacjach z drugim człowiekiem, czyli o psychologicznych aspektach komunikacji

Ekspert: Michalina Patucha

Michalina Patucha – psycholog i trener biznesu. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. W codziennej pracy pracuje z menedżerami nad kompetencjami lidera – przywódcy a także z przedsiębiorcami średnich i dużych firm nad rozwojem własnej marki i budowaniem realnych, długofalowych strategii rozwoju. Właścicielka firmy MP FLOW Michalina Patucha – zajmuję się kompleksową opieką średnich i dużych przedsiębiorstw w obszarach związanych z wizerunkiem, komunikacją z klientami, budowaniem długofalowych relacji a także przeprowadzaniem szkoleń w obszarach związanych z psychologią i kompetencjami miękkimi (psychologia komunikacji, asertywność w relacjach, psychologia w zarządzaniu, PR, budowanie długofalowych strategii rozwoju firm, emisja głosu, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, budowanie wizerunku w mediach społecznościowych). Właścicielka Akademii Liderów Gastronomii – autorskiego projektu skierowanego do managerów, szefów kuchni i właścicieli obiektów w sektorze HoReCa. Celem Akademii Liderów Gastronomii jest budowanie świadomości i kompetencji przywódczych, podnoszenie jakości zarządzania oraz poprawa warunków zatrudnienia na obecnym rynku pracy.

Zapraszam do udziału wszystkich członków rad nadzorczych!

Warunki udziału:

  • do udziału uprawnieni się wszyscy obecni i byli członkowie rad nadzorczych,
  • udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami,
  • warunkiem udziału jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie http://nadzorkorporacyjny.pl/kontakt/
  • link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/89355499872 (hasło dostępne telefonicznie),
  • niezbędne jest posiadanie komputera/laptopa lub telefonu z mikrofonem, kamerką i słuchawkami (wygodniejszy komputer/laptop).

Spotkanie potrwa ok 1,5 h.