środa, 20 września 2017
Text Size

Idea

Idea

Ideą spółki NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. jest promowanie profesjonalnego ładu i nadzoru właścicielskiego.

Nasze działania skierowane są do szerokiego grona osób zainteresowanych nadzorowaniem firm - właścicieli, zarządów, członków rad nadzorczych zarówno z obszaru sektora prywatnego, jak i komunalnego. Cenimy również świat nauki i wszystkie badania corporate governance.  

W ramach podejmowanych przez nas działań organizujemy cykliczną Konferencję Rada Nadzorcza, podczas której poruszamy tematy związane z bieżącą problematyką sprawozdania nadzoru właścicielskiego nad firmami, a także przyznajemy wyróżnienie Człowiek Corporate Governance. Odbywają się również cykliczne spotkania Klubu Członków Rad Nadzorczych - tam rozmawiamy - w mniejszym gronie - poruszając tematy bliskie członkom RN. 

Staramy się na bieżąco śledzić zmiany i prezentować ciekawe "kazusy", jak również opisując zmiany w przepisach jakie dotykają członków rad nadzorczych. 

Powoli też budujemy społeczność ekspertów. Na razie zbieramy Wasze opinie, lecz już pierwsze pomysły w tym obszarze mamy. 

Nasza działalność to w dużej mierze pro publico bono - wierzymy bowiem, że znaczenia nadzoru będzie w Polsce wzrastać. Jeżeli będzie w tym choć malutka nasza zasługa - chwała wszystkim, którzy się do tego przyczynią. 

Każde Wasze wsparcie - mile wskazane. 

Do zobaczenia!

Piotr Rybicki

Prezes Zarządu NadzórKorporacyjny.pl Sp. z o.o. 

 

Ps. Zachęcamy do grupy https://www.facebook.com/groups/869316543148136/