Efektywna rada nadzorcza – wykorzystanie nowych i proponowanych rozwiązań

176
views

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 1-dniowej konferencji Kodeks Spółek Handlowych – najnowsze zmiany prawne.

Trwają intensywne prace legislacyjne nad największą od 20 lat reformą Kodeksu spółek handlowych. Pośród opracowanych zmian na plan pierwszy wysuwają się nowe regulacje odnajdujące na poziomie prawnym tak powszechne w praktyce biznesowej „grupy spółek”, a także nieznane wcześniej instytucje mające na celu zwiększać efektywność funkcjonowania rad nadzorczych w spółkach kapitałowych. Warto zapoznać się ze szczegółami przedmiotowych propozycji zanim staną się obowiązującym prawem, aby w pełni przygotować się do nadchodzącej rzeczywistości.

Wśród prelegentów znakomici eksperci, którzy uczestniczyli w pracach Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Prowadzący przybliżą Państwu jak maksymalnie efektywnie wykorzystać nowe mechanizmy prawne. Dyskusje organizowane podczas paneli będą również okazją, by wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z grupami spółek oraz funkcjonowaniem rad nadzorczych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością w gronie uczestników konferencji w dniu 13 kwietnia 2021 r. w formule online.

Szczegółowy program wydarzenia oraz warunki udziału znajdują się na stronie organizatora https://www.pb.pl/konferencje/kodeks-spolek-handlowych-047b214a-f7c3-445d-95c9-e908245656d3


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008