Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych – 6 października 2021 r. – on-line

191
views

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 6 października 2021 r. (środa) o godz. 15.00 w formie spotkania on-line.

Temat spotkania: Współpraca audytora wewnętrznego z radą nadzorczą

Eksperci: Iwona Bogucka, Maciej Piołunowicz, Danuta Zibrow

Iwona Bogucka – Prezes IIA Polska – absolwentka prawa oraz licznych studiów podyplomowych z zakresu kompetencji menedżerskich, doradztwa podatkowego, audytu wewnętrznego poprzez kryminalistykę i prawo dowodowe do systemów IT, analityk zarządzania. Posiadaczka uznanych międzynarodowych i krajowych certyfikatów dotyczących m.in. zarządzania ryzkiem, audytu wewnętrznego, certyfikowany Approved Compliance Officer ACO, Approved Compliance Expert ACE, menedżer w audycie wewnętrznym i zewnętrznym z kilkunastoletnim doświadczeniem w kluczowych obszarach zarządzania finansami publicznymi. Doświadczony trener i wykładowca akademicki na studiach wyższych i podyplomowych, autorka i współautorka publikacji naukowych i popularyzatorskich

Maciej Piołunowicz – od 12 lat jest dyrektorem Departamentu Audytu Wewnętrznego w Banku Gospodarstwa Krajowego, gdzie zarządza 22 osobowym zespołem audytorów. Wcześniej pracował między innymi w BZ WBK i NBP, również w audycie wewnętrznym. Wiceprezes IIA Polska, odpowiedzialny między innymi za relacje międzynarodowe. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu audytu wewnętrznego, miedzy innymi w Rzeczpospolitej, Gazecie Bankowej, Banku i Kredycie i miesięczniku Bank. Wykładowca na wielu konferencjach poświęconych audytowi wewnętrznemu, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, między innymi w 2021 roku na największej dorocznej konferencji dla audytorów wewnętrznych organizowanej przez IIA Global. Od 10 lat wykłada na studiach podyplomowych w SGH. Posiada certyfikat CIA.

Danuta Zibrow – od ponad 11 lat Audytor wewnętrzny w spółce publicznej notowanej na New Connect. Posiada również wieloletnie doświadczenie zawodowe jako Audytor wewnętrzny w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych. Wcześniej pracowała w audycie zewnętrznym biorą czynny udział w badaniu sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z UOR lub MSR/MSSF. Doświadczony ekspert w zakresie obowiązków raportowych oraz Dobrych Praktyk stosowanych na Giełdzie Papierów  Wartościowych.  Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu rachunkowości finansowej, sprawozdawczość finansowej, zarządzania ryzykiem, systemu nadzoru zgodności działalności z prawem oraz audytu wewnętrznego. 

Zapraszam do udziału wszystkich członków rad nadzorczych!

Warunki udziału:

  • do udziału uprawnieni się wszyscy obecni i byli członkowie rad nadzorczych,
  • udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami,
  • rejestracja: https://app.evenea.pl/event/kcrn-6102021/
  • niezbędne jest posiadanie komputera/laptopa lub telefonu z mikrofonem, kamerką i słuchawkami (wygodniejszy komputer/laptop).

Spotkanie potrwa ok 1,5 h.

Poprzedni artykułXI Konferencja Rada Nadzorcza
PODZIEL SIĘ

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008