Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych – 9 czerwca 2021 r. – on-line

259
views

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 9 czerwca 2021 r. (środa) o godz. 14.30 w formie spotkania on-line.

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/81882110236

Temat spotkania: Wybór członka zarządu – aspekty formalno-prawne i HR

Eksperci: Marzena Rosler-Borakiewicz, Sylwia Kalinowska-Skowronek

Marzena Rosler-Borakiewicz

Radca prawny w Filipiak Babicz Legal Sp.k.

Zajmuje się audytem procesów HR, identyfikacją ryzyk związanych z brakiem ich przestrzegania, w celu  zapewnienia zgodności prowadzonej przez przedsiębiorstwo działalności z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi, tak by ograniczyć odpowiedzialności osób zarządzających.

Doradza na bieżąco firmom w stosowaniu przepisów prawa HR mając na uwadze ich potrzeby biznesowe, a także wartości, standardy na których budują swój biznes.

Sylwia Kalinowska-Skowronek

Obecnie Dyrektor ds. Personalnych w Budimex SA. Odpowiadała za prowadzenie biznesu energetycznego i przemysłowego, deweloperskiego oraz budownictwa ogólnego. Doświadczenie zdobywała w takich spółkach jak m.in. : Mota Engil Central Europe S.A. , Sprintair S.A., Centralwings Nowy Przewoźnik Spółka z o.o. Ma doświadczenie w zakresie zarządzania zmianą, tworzenia strategii HR, relacjami pracowniczymi, planowania sukcesji, procesu oceny rocznej, zmian organizacyjnych czy rekrutacji kadry wyższego szczebla. Posiada doświadczenie w pracy wg modelu Ulricha oraz bardzo dobrą znajomość narzędzi HR.  Doradza kadrze średniego i wysokiego szczebla w zakresie budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów, badania atmosfery w zespołach. Posiada doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Członkami Zarządu.

Zapraszam do udziału wszystkich członków rad nadzorczych!

Warunki udziału:

  • do udziału uprawnieni się wszyscy obecni i byli członkowie rad nadzorczych,
  • udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami,
  • warunkiem udziału jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie https://nadzorkorporacyjny.pl/kontakt/
  • link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/81882110236
  • niezbędne jest posiadanie komputera/laptopa lub telefonu z mikrofonem, kamerką i słuchawkami (wygodniejszy komputer/laptop).

Spotkanie potrwa ok 1,5 h.

Partner spotkania:


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008