Czas na ESG!

521
views

W dniach 28-29 września 2022 r. zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – konferencji „Czas na ESG!”, która odbędzie się w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie.

Tytuł nieprzypadkowy – niewiele bowiem czasu zostało, aby dobrze przygotować firmy na nadchodzącą (r)ewolucję: od 2024 roku wszystkie duże spółki  i grupy kapitałowe, jak również te, notowane na giełdzie (z wyjątkiem mikro) zostaną objęte obowiązkiem raportowanie swoich działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Nasze wydarzenie jest bezpośrednią odpowiedzią na to wyzwanie – w ciągu dwóch dni ponad 30 Ekspertów z takich firm, jak: 3M, Agora, Allegro, Amica Group, B-Lab, BNP Paribas Polska, Canpack, Carlsberg Shared Services, CIECH, ENERIS Surowce, Escolight, Grupa CCC, General Investments TFI, Grupa Żywiec, HB-Reavis, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins Polska, Lyreco, KGHM Polska Miedź, mBank, PKN Orlen, PLAY, Raben Group, Savills Poland, TIM, TCL Communication, Tarka Executive’s, Tauron Polska Energia, WM Advisory, VIVERNO, podzielą się z Państwem swoimi praktycznymi doświadczeniami.

Wśród kluczowych zagadnień, jakie poruszą, znajdują się:

Od CSR do ESG – kierunek i trendy w strategiach zrównoważonego rozwoju
Wdrażanie strategii ESG w warunkach nowych okoliczności
Jak przygotować firmę do raportowania niefinansowego
• Podróż do zrównoważonego rozwoju – Case studies firm
Ochrona środowiska w strategii i praktyce
• O etycznych wyzwaniach społecznej odpowiedzialności biznesu
• Wpływ ESG na rynek Private Equity i Venture Capital oraz sektor finansowy

Z uwagi na bogaty i zróżnicowany program, agenda podzielona będzie na sesje wspólne i równoległe ścieżki tematyczne do wyboru skupione wokół głębszej analizy zagadnień: #TAKSONOMIA #RAPORTOWANIE  #ENVIRONMENT  #CARBONFOOTPRINT #SOCIAL  #GOVERNANCE.

Szczegółowe informacje na temat programu, znajdą Państwo na stronie: www.czasnaesg.pl

Dla użytkowników portalu przygotowaliśmy rabat w wysokości 10%, aby z niego skorzystać należy wpisać kod: Governance wypełniając formularz zgłoszeniowy.