XII Konferencja Rada Nadzorcza 21 listopada 2022 r.

1957
views

21 listopada 2022 r. – odbędzie się XII Konferencja Rada Nadzorcza.

Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Konferencji Rada Nadzorcza będzie Co czeka rady nadzorcze w 2023 roku? Omówimy zagadnienia związane z praktycznym funkcjonowaniem rad nadzorczych i komitetów audytu, nowelizacją KSH, ESG oraz sprawozdawczością finansową i audytem.

Tegoroczna 12. edycja Konferencji Rada Nadzorcza odbędzie się dwuetapowo.

W sesji porannej – w formule online – uczestnicy Konferencji będą mieli okazję wysłuchać prelekcji w obszarach związanych z funkcjonowaniem rad nadzorczych.
Rozpoczęcie sesji online planowane jest na godz. 10.00.

Udział w sesji online nie wymaga żadnej rejestracji. Link do wydarzenia będzie dostępny na stronie KonferencjaRN.pl oraz NadzorKorporacyjny.pl

W sesji popołudniowej – która odbędzie się w Sali Notowań GPW – odniesiemy się do aktualnej problematyki związanej z funkcjonowaniem rad nadzorczych, odbędzie się debata na temat wyzwań dla rad nadzorczych na 2023 rok, a także poznamy laureata wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance 2022”.
Rozpoczęcie sesji w Sali Notowań GPW planowane jest na godz. 14.30.

Udział w popołudniowej części Konferencji Rada Nadzorcza będzie możliwy tylko za imiennym zaproszeniem.

Szczegółowe informacje o XII Konferencji Rada Nadzorcza dostępne są na stronie KonferencjaRN.pl

Zobacz:
– program
– prelegenci
– partnerzy
– rejestracja

Zapraszam do udziału

Piotr Rybicki