Piotr Rybicki panelistą na 16. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY

595
views

U-RODZINY 2023

16-18 listopada 2023 | Kraków

Tegoroczna edycja została opatrzona hasłem „WYNALAZCZOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ W FIRMACH RODZINNYCH”, a podczas zaplanowanych debat postaramy się zaprezentować potencjał przedsiębiorców rodzinnych oraz przedyskutować kluczowe zagadnienia dotyczące zderzenia firm rodzinnych z trudną biznesową rzeczywistością.

Priorytetowo potraktujemy obszary tematyczne dotyczące: transformacji cyfrowej, zielonej oraz przemysłowej, sukcesji zarządzania i wiedzy a także wdrażania innowacji w firmach rodzinnych. Nie pominiemy ważnych tematów dotyczących przedsiębiorczości kobiet i eko-środowiska innowacyjności.

Temat panelu z udziałem Piotra Rybickiego to: „Co dalej z firmą rodzinną czyli pułapki rozwoju – zarządzanie przedsiębiorstwem w dobie zmian technologicznych i pokoleniowych”.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://u-rodziny.pl/ oraz https://firmyrodzinne.pl/

———————————————-

Zobacz również publikację Piotra Rybickiego w nr 3/2023 Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE „Rada nadzorcza w fundacji rodzinnej – od przepisu do praktyki”: https://nadzorkorporacyjny.pl/rada-nadzorcza-w-fundacji-rodzinnej-od-przepisu-do-praktyki/