WallStreet27 w ostatni weekend maja 2023 r.!

472
views

Największa i najstarsza konferencja inwestorów indywidualnych w Polsce – w tym roku z rekordową liczbą uczestników! To już 27 edycja wyczekiwanego co roku wydarzenia – Konferencji WallStreet. Tym razem spotkamy się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w gronie ponad 1500 osób, w dniach 26-28 maja 2023 r.

Portal NadzórKorporacyjny.pl od wielu lat wspiera Konferencję WallStreet – będącą ważnym wydarzeniem edukacyjnym na rynku kapitałowym. Konferencja WallStreet to mnóstwo wiedzy i znakomici eksperci. Nie inaczej będzie i w 2023 roku.

Warto już zaplanować ostatni weekend maja. Zgłoś swój udział i szykuj się na niezapomniany weekend, pełen wrażeń!

Organizatorem Konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a w tegorocznej edycji dołączył także współorganizator – Klub Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na: https://www.wallstreet.org.pl/

Oto 7 powodów, dla których warto przyjechać na WallStreet 27 i już dziś kupić bilet:

 1. Największa i najstarsza konferencja inwestorów indywidualnych w Polsce – w tym roku z rekordową liczbą uczestników!
  To już 27 edycja wyczekiwanego co roku wydarzenia. Tym razem spotkamy się w gronie ponad 1500 osób. Od kilku lat miejsca na konferencję kończą się kilka tygodni przed wydarzeniem. W tym roku, dzięki współpracy z Klubem Przedsiębiorczości organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby uczestników i niektóre kategorie biletów mogą być niedostępne już niebawem. Już dzisiaj sprzedano więcej biletów niż w całej poprzedniej edycji!

 2. Tylko praktyczna wiedza – Michał Szafrański, autor bloga Jak Oszczędzać Pieniądze będzie gościem specjalnym!
  Czekają na Ciebie 3 dni wykładów z ponad 100 najlepszymi w kraju ekspertami, dziesiątki paneli dyskusyjnych i debat, które w tym roku będą odbywać się równolegle aż w 4 salach konferencyjnych! Podczas konferencji zdobędziesz nową, praktyczną wiedzę i umiejętności, które zaprocentują w Twoim biznesie i kolejnych inwestycjach. Jedyna taka konferencja, na której możesz sam skonfigurować swój program, zgodny z Twoimi zainteresowaniami.

 3. Dostęp do spółek giełdowych, firm inwestycyjnych i instytucji rynkowych.
  Uczestnicy w jednym miejscu będą mieli okazję osobiście poznać i porozmawiać z przedstawicielami ponad 100 czołowych polskich spółek giełdowych, biur maklerskich, TFI, firm oferujących inwestycje alternatywne, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych. Co roku gośćmi specjalnymi są też najwięksi polscy przedsiębiorcy i inwestorzy indywidualni, figurujący na liście 100 najbogatszych Polaków.

 4. Networking.
  Nawiążesz nowe relacje biznesowe oraz kontakty prywatne z inwestorami i przedsiębiorcami z całej Polski, a może nawet spotkasz starych znajomych. Otrzymasz wiele inspiracji i nowych, ciekawych pomysłów. Kto wie, może wśród poznanych w ten weekend osób będzie Twój przyszły wspólnik lub kluczowy klient?

 5. Dodatkowe atrakcje i niespodzianki – wystąpi Patrycja Markowska oraz zespół AudioFeels 🤩
  Poza bogatym programem merytorycznym, będzie również wiele atrakcji dodatkowych, które sprawią, że ten weekend na długo pozostanie w Twojej pamięci. Podczas uroczystej gali w piątek po wręczeniu nagród dla Herosów Rynku Kapitałowego zapraszamy Was na aż DWA koncerty na żywo, a w sobotni wieczór czeka na Was impreza plenerowa połączona z grillem oraz atrakcja-niespodzianka.

 6. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, połączysz edukację i networking z wypoczynkiem.
  W czasie wolnym możesz skorzystać z hotelowych atrakcji, pakietów SPA i uroków Karpacza. Nastaw się na wyjątkową mieszankę wiedzy, nowych kontaktów i świetnej zabawy u podnóża gór.

 7. Nie masz pewności czy spodoba Ci się ostateczny program konferencji lub będziesz mógł wziąć udział w konferencji? Nic nie ryzykujesz!
  Jeśli program i przygotowane atrakcje Cię nie przekonają, to do 15.04.2023 r. możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z udziału i otrzymasz 80% zwrotu kwoty jaką wydałeś na zakup swojego biletu.