Spotkanie Klubu Członków Rad Nadzorczych – 12 maja 2021 r. – on-line

511
views

Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 12 maja 2021 r. (środa) o godz. 14.30 w formie spotkania on-line.

Temat spotkania: Sprawozdanie z prac rady nadzorczej za 2020 r. – praktyczne problemy

Eksperci: Katarzyna Stabińska, Bartosz Olszewski

Katarzyna Stabińska – adwokat i wspólnik Kancelarii Ślązak, Zapiór i Partnerzy, z którą związana jest od ponad 10 lat, a od 2016 roku jako wspólnik.
Kieruje praktyką transakcji fuzji i przejęć. Jej zainteresowania zawodowe skoncentrowane są na zagadnieniach z zakresu prawa handlowego, prawa rynków kapitałowych oraz prawa restrukturyzacyjnego.
Koordynowała liczne badania prawne due diligence. Kierowała wieloma procesami reorganizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz grup kapitałowych. Uczestniczyła procesach pozyskiwania kapitału: dłużnego, private equity i z rynków kapitałowych. Doradzała przy projektach typu joint venture.
Koordynuje doradztwo prawne dla grup kapitałowych, spółek prywatnych i spółek z udziałem Skarbu Państwa,  przedsiębiorstw z kapitałem polskim i zagranicznym oraz spółek publicznych – z różnych branż związanych głównie z przemysłem elektromaszynowym, górnictwem, transportem oraz IT i nowymi technologiami.
Szefowa Komitetu ds. Prawa i Dotacji Organizacji Pracodawców Usług IT SoDA.
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Stypendystka programu Sokrates/Erasmus na Uniwersytecie w Lipsku (Leipziger Universität). Uczestniczyła w Studiach Podyplomowych Prawa Rynku Kapitałowego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Bartosz Olszewski – adwokat w Kancelarii Ślązak, Zapiór i Partnerzy, z którą związany jest od 7 lat. Specjalista w zakresie restrukturyzacji i reorganizacji spółek oraz grup kapitałowych. Doradca prawny podmiotów komercyjnych, w szczególności w zakresie negocjowania kluczowych umów oraz procesowej ochrony interesów prawnych klienta z obszaru sporów gospodarczych. Doradztwo prawne świadczy także podmiotom zagranicznym realizującym swoje strategie inwestycyjne na terenie Polski.
Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze restrukturyzacji i reorganizacji spółek oraz grup kapitałowych w ramach: procesów inwestycyjnych realizowanych z udziałem Funduszy Inwestycyjnych oraz spółek celowych, zarówno z perspektywy inwestora jak i założyciela czy menadżera, także przy udziale start-upów, jak również projektów M&A oraz akwizycyjnych typu share deal i asset deal.
Posiada również doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania dłużnego w ramach programu emisji obligacji oraz programu kredytowania nadrzędnego przy udziale konsorcjum instytucji finansowych, przekształceń podmiotowych przedsiębiorców i przygotowywania planów sukcesyjnych oraz audytów prawnych due diligence. Reprezentuje wspólników oraz menadżerów spółek w ramach konfliktów korporacyjnych.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwent kursu Szkoła Prawa Amerykańskiego współorganizowanego przez Catholic University of America Columbus School of Law. Biegle posługuje się językiem angielskim, zna anglojęzyczną nomenklaturę prawniczą.

Zapraszam do udziału wszystkich członków rad nadzorczych!

Warunki udziału:

  • do udziału uprawnieni się wszyscy obecni i byli członkowie rad nadzorczych,
  • udział w spotkaniu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami,
  • warunkiem udziału jest zgłoszenie tego faktu telefonicznie https://nadzorkorporacyjny.pl/kontakt/
  • link do spotkania:
  • niezbędne jest posiadanie komputera/laptopa lub telefonu z mikrofonem, kamerką i słuchawkami (wygodniejszy komputer/laptop).

Spotkanie potrwa ok 1,5 h.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008